Ewa Matecka podsumowała kampanię do Senatu /video/

Wybory

Kandydatka do Senatu Ewa Matecka w trakcie spotkania z dziennikarzami i wyborcami na ostrowskim Rynku dokonała wraz z posłem Mariuszem Witczakiem podsumowania kończącej się kampanii wyborczej.
Ewa Matecka wraz z Mariuszem Witczakiem otwierającym listę kandydatów do Sejmu Koalicji Obywatelskiej w piątkowe południe spotkała się na Rynku z dziennikarzami by przekazać podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w kampanię oraz zachęcić mieszkańców Ostrowa i okolic do udziału w niedzielnych wyborach.

- Bardzo dziękuję za okazane wsparcie i udzielone poparcie komitetom wyborczym demokratycznej opozycji, w tym obecnemu tutaj Mariuszowi Witczakowi oraz Wiesławowi Szczepańskiemu z SLD i Andrzejowi Grzybowi z PSL – mówiła Ewa Matecka. – Szczególne podziękowania kieruję pod adresem samorządowców, radnych, burmistrzów i wójtów, z którymi miałam okazję się spotkać, dziękuję też staroście Pawłowi Rajskiemu i prezydent Beacie Klimek. Wyborcy, z którymi miałam okazje się spotkać dali mi dużo radości, ale też świadomości jak wielka jest potrzeba przywrócenia w Polsce ładu i spokoju.

Wyborcom dziękował i apelował o udział w wyborach również poseł Mariusz Witczak.

- Mamy dobry program dla Polski od służby zdrowia, przez oświatę po ekologię, mamy bardzo dobrych kandydatów do Sejmu i bardzo dobrą kandydatkę do Senatu. Pozostaje tylko zaapelować do państwa abyście poszli w niedzielę na wybory, gdyż rację mają tylko obecni przy urnach – mówił poseł M. Witczak.

Po spotkaniu Ewa Matecka zaprosiła wszystkich zebranych na spotkanie przy kawie w pobliskim Italiano Vero, na ostatnie przedwyborcze rozmowy.

Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz