Hołownia „odwiedzi” Wielkopolskę

Wybory

Choć wybory prezydenckie 10 maja stoją pod dużym znakiem zapytania, to jednak chcąc nie chcąc jesteśmy świadkami najdziwniejszej kampanii wyborczej w dziejach III RP. Sztab Szymona Hołowni zamiast wieców wyborczych organizuje „Internetową sztafetę Szymona”. W czwartek 16 kwietnia Szymon Hołownia spotka się w tej formule z mieszkańcami Wielkopolski.

Epidemia koronawirusa spacyfikowała kampanię wyborczą przed wyborami prezydenckimi zaplanowanymi na 10 maja. Opozycja domaga się, by obecny stan rzeczy „nazwać po imieniu” wprowadzając stan nadzwyczajny, umożliwiający przesunięcie daty wyborów. Władza stoi na stanowisku, że wystarczy zmienić Kodeks Wyborczy i Polacy będą mogli głosować za pośrednictwem Poczty Polskiej.

W tej sytuacji praktycznie wszyscy kandydaci zostali zmuszeni, by swoją aktywność przenieść do Internetu. Sztab Szymona Hołowni proponuje na tym polu ciekawą formułę, jaką jest „Internetowa sztafeta Szymona”. Jest to forma spotkania regionalnego, na którym będzie można zobaczyć, posłuchać, ale i otrzymać odpowiedzi na pytania zadane kandydatowi na prezydenta.

W czwartek o godzinie 9:30 na FB profilu Ekipa Szymona Wielkopolskie odbędzie się video czat. Jak czytamy na stronie sztabu:

Szymon przeprowadzi rozmowę specjalnie dla mieszkańców woj. wielkopolskiego!
Rozmowa z Szymonem będzie na żywo!
Live chat będzie dostępny tylko na profilu Ekipa Szymona Wielkopolskie!

Jak spotkać Szymona w woj. wielkopolskim?

Bardzo prosto: 16 kwietnia, w czwartek, o godz. 9:30 Szymon pojawi live na naszym profilu Ekipa Szymona Wielkopolskie, do którego wystarczy dołączyć, oglądać i porozmawiać!

Możecie zadawać pytania (np. w tym wydarzeniu lub wyślijcie nam na maila: wielkopolskie@holownia2020.pl), które dla Szymona zbierzemy i mu prześlemy, żeby na nie odpowiedział.

 

Zainteresowanych – zapraszamy.

 

 

Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz