Żółty Peleton Hołowni w Ostrowie

Wybory

Mieszkańcy Ostrowa w niedzielę podczas popołudniowych spacerów mieli okazję spotkać „żółty peleton” Ekipy Szymona.

Ostrowski sztab Szymona Hołowni w niedzielę 14 czerwca zorganizował rowerowy przejazd ulicami miasta. Ekipa wyruszyła z Parku 600-lecia, by przez Park Miejski dojechać do Rynku. W każdym z tych miejsc członkowie ekipy zachęcali ostrowian do zapoznania się z programem Szymona Hołowni wręczając im ulotki i gazetki.

Z Rynku „żółty peleton” przez Park Północny przejechał na Piaski-Szczygliczkę często zatrzymując się by zamienić kilka słów z napotkanymi mieszkańcami.

- Cieszą nas pozytywne reakcje mieszkańców, którzy z chętnie nawiązywali rozmowę z członkami naszej ekipy – mówią członkowie ostrowskiej ekipy – widać, że Szymon Hołownia cieszy się w Ostrowie dużą popularnością, co dobrze wróży przed pierwszą turą wyborów.

To już kolejna akcja plenerowa ostrowskich wolontariuszy. Wcześniej odbyła się Wolnościowa Ogrodówka oraz sprzątanie Parku Adama Mickiewicza. Działania te wpisują się w programy wyborczy bezpartyjnego kandydata na prezydenta, który m.in. dużo uwagi poświęca otoczeniu i środowisku, w którym żyjemy. Z jego programem Polski Solidarnej, Zielonej i Demokratycznej zapoznać się można na stronie www.program.holownia2020.pl

 

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz