Podsumowanie kampanii Władysława Kosiniaka-Kamysza /video/

Wybory

Dziś na ostrowskim Rynku, odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez „Drużynę Kosiniaka”. Kampania wyborcza jest na finiszu w związku z tym lokalni działacze chcieli podsumować prowadzoną kampanię i wesprzeć w ostatnich dniach kandydata na Prezydenta RP Władysława Kosiniaka Kamysza.
Omówiony został również program obejmujący troskę o najmłodsze pokolenie, młodzież, rodziny i seniorów. Sztandarowe projekty to: Emerytura bez podatku, Własny Kąt, Stypendia Prezydenckie, Podniesienie kwoty wolnej od podatku, Wprowadzenia Pakietu Obywatelskiego Pawła Kukiza. Przedstawiono rozwiązania dla Przedsiębiorców, Rolników, Oświaty, Służby Zdrowia i Samorządów.

Ponadto wspomniano  jeszcze, że  Władysław Kosiniak Kamysz wspólnie z klubem Koalicja Polska bardzo szybko reagują na aktualny kryzys gospodarczy składając projekt ustawy zmieniającą stawki  Vat z 23% na 15% i z 8% na 5%. Zmiana ta ma służyć za równo pracodawcą  jak i pracobiorcą.

Ze wszystkich kandydatów to Władysław Kosiniak Kamysz, w powiecie ostrowskim bywał najczęściej min: na spotkaniach z Uniwersytetem Trzeciego Wieku,  w  otwartych spotkaniach z mieszkańcami, uczestniczyłw otwarciu biura poselskiego Posła Piotra Walkowskiego, wizytował gospodarstwo rolne w Tarchałach Wielkich u państwa Dolatów, odwiedzał śp. Posła Józefa Gruszkę.

Władysław Kosiniak - Kamysz jest gwarantem pojednania wszystkich Polek i Polaków, możemy się różnić, ale niech to będzie nasza siła jako Narodu, a nie pretekst do wszczynania kolejnych konfliktów. Nienawiści mówimy NIE.
Potrzebna jest wzajemna życzliwość i szacunek do drugiego człowieka.
Dziś nie musimy wybierać mniejszego zła, możemy wybrać większe dobro – Powiedział Piotr Walkowski

 

Redaktor Tuba

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz