Beata Klimek oficjalnie: kandyduję!

Wybory

Beata Klimek w poniedziałek 27 sierpnia oficjalnie ogłosiła, że będzie ubiegać się o drugą kadencję na funkcji Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

"Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Klimek - Przyjazne Miasto i Powiat" wystawi kandydatów zarówno do Rady Miejskiej, jak i Rady Powiatu. Jak zaznaczyła B. Klimek jest to komitet bezpartyjny, a przygotowywane propozycje programowe będą skrojone na miarę możliwości budżetowych samorządu.

Szczegóły programu poznać mamy 13 września, natomiast kandydaci na radnych z ramienia KWW Beaty Klimek zostaną zaprezentowani 22 września.

- Mój komitet to grono znakomitych ludzi, samorządowców i społeczników, którzy będą kandydowali do rady miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz Rady Powiatu Ostrowskiego - mówi B. Klimek - W tej chwili  mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że mój program będzie po pierwsze realny - a więc dostosowany do możliwości finansowych naszego miasta, po drugie - dostosowany do potrzeb i oczekiwań naszych mieszkańców i przygotowany po spotkaniach z nimi, po trzecie  - będzie to program oparty na doświadczeniu ostatnich czterech lat, gdy przeprowadziłam wiele działań i inwestycji, które sprawiły, że Ostrów Wielkopolski stał się lepszym miejscem do życia. 

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz