"13 kroków" Beaty Klimek

Wybory

Prezydent Beata Klimek przedstawiła liderów swojej „drużyny”, hasło wyborcze oraz 13 punktów swojego programu na kolejną kadencję samorządową.

Galeria zdjęć


Na spotkaniu z dziennikarzami, w czwartek 13 września, prezydent Beacie Klimek towarzyszyli jej: szef sztabu wyborczego Mikołaj Kostka, Radosław Torzyński, Jarosław Lisiecki, Ewa Matecka, Marek Śliwiński, Oskar Kuczera i Wiktoria Mikołajczyk.

- Autorami programu, który dzisiaj przedstawię są w dużej mierze mieszkańcy Ostrowa – mówiła B. Klimek – kiedy spotykam się z mieszkańcami bardzo często notuję ich uwagi i pomysły, a hasło z którym ponownie ubiegam się o urząd prezydenta Ostrowa przyświecało mi każdego dnia.

Pod hasłem „Budujemy miasto dobre dla ludzi” Beata Klimek przedstawiła 13 punktów swojego programu.

- Mój program jest realny, dostosowany do możliwości finansowych naszego miasta – podkreśliła prezydent Klimek – nie będę obiecywać inwestycji, które wykraczają poza możliwości Ostrowa. Bardzo ważne jest to, że w określeniu kierunków dalszego rozwoju miasta służyli mi swoim doświadczeniem znani ostrowscy samorządowcy, radni osiedlowi, czy przedstawiciele organizacji pozarządowych, jest on też efektem moich doświadczeń z minionych czterech lat.

Spośród licznych pomysłów zaprezentowanych dziennikarzom warto odnotować takie jak: rozbudowa basenu miejskiego o Aquapark i powrót basenu na Rejtana, „zielony Plac Rowińskiego”, Muzyczny Amfiteatr w Parku Miejskim, architektura światła w centrum miasta, „city tree”, miejskie strefy relaksu, modernizację głównych skrzyżowań w mieście oraz pakiet propozycji dla seniorów i młodzieży.

- Krok po kroku wypełniłam zobowiązania mojego programu sprzed 4 lat i zrealizowałam wszystkie jego punkty, teraz czas na dalsze kroki w rozwoju naszego miasta – podsumowała Beata Klimek.

A oto „13 kroków Beaty Klimek”:

 1. Rekreacyjny i sportowy Ostrów.
 2. Piękniejsze centrum miasta.
 3. Pakiet dla rozwoju miejskiej zieleni i zdrowego powietrza.
 4. Ostrowski senior.
 5. Rozwój budownictwa mieszkaniowego.
 6. Kontynuacja programu „Ostrowskie becikowe” oraz nowy oddział żłobka miejskiego.
 7. Nowe przedszkola.
 8. Rozwój sieci szkolnych gabinetów stomatologicznych.
 9. Wygodniej przez Ostrów.
 10. Bezpieczny, ekologiczny i przyjazny Ostrów.
 11. Ostrów – miasto nowoczesnej gospodarki komunalnej.
 12. Tworzenie dogodnych warunków dla lokalnej przedsiębiorczości.
 13. Młody Ostrów.

ZałącznikiDarek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


REKLAMA

FB FANPAGE

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Wtorek
Styczeń 2019
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Dominiki, Mateusza, Wincentego