Konwencja Wyborcza Koalicji Obywatelskiej /foto/

Wybory

W poniedziałek 8 października w Starej Bibliotece odbyła się Konwencja Wyborcza Koalicji Obywatelskiej - Platforma Obywatelska .Nowoczesna

Galeria zdjęć


REKLAMA

Głównym punktem konwencji była prezentacja kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Rady Miejskiej, Rady Powiatu i Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Wcześniej jednak swoje wystąpienia mieli przedstawiciele obu partii wchodzących w skład koalicji - poseł PO Jarosław Urbaniak i przewodniczący koła .N Przemysław Gruszecki.

W swoim wystąpieniu Jarosław Urbaniak nawiązał do czasów gdy sam był prezydentem Ostrowa Wielkopolskiego, jak również komplementował dokonania starosty Pawła Rajskiego. Przemysław Gruszecki przypomniał proces budowania Koalicji Obywatelskiej, zwracając uwagę, że choć wymagało to wielu długich rozmów, to jednak udało się osiągnąć porozumienie zarówno w skali kraju jak i w regionie.

Prezentacja kandydatów przebiegła sprawnie i szybko - najpierw swoją drużynę przedstawil kandydat na prezydenta Damian Grzeszczyk, a następnie na scenie pojawili się kandydaci do Rady Powiatu ze starostą Pawłem Rajskim na czele. Między wystąpieniami na telebimie zaprezentowano wystąpienia polityków obu partii oraz spoty wybprcze.

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Rady Miejskiej:

Okręg nr 1
1. HERWICH Marian Henryk (lat 71)
2. GRUSZECKI Przemysław Olgierd (55)
3. KORNASZEWSKI Andrzej Kazimierz (65)
4. ŻELANOWSKA Sławomira Kazimiera (75)
5. MOCEK Anna Stefania (70)
6. MICHALAK Justyna Anna (38)
7. DROBNIEWSKA Anna Maria (58)
8. LIBUDZIC Henryk Michał (67)
9. OLSZAK Aldona Ewa (64)
10. SMEKTAŁA Kasper Szymon (37)

Okręg nr 2
1. GRZESZCZYK Damian Łukasz (37)
2. ADAMCZAK Rafał Maciej (40)
3. KAJEWSKA Magdalena Marta (49)
4. LEKI Mariusz Józef (50)
5. KIEŁBASA Szymon (37)
6. LIBERSKA Joanna Małgorzata (28)
7. MARCZAK Katarzyna (53)
8. KOWALSKI Radosław (46)
9. GAMSKA Małgorzata Joanna (37)
10. JADCZAK Maciej Paweł (38)

Okręg nr 3
1. PADUCH Jakub Piotr (26)
2. KOWALSKA Milena Magdalena (26)
3. DĄBRÓWKA Tomasz (43)
4. PIROS Joanna Maria (38)
5. PRZERWA Leokadia Ewa (55)
6. GLAPA Tomasz Franciszek (66)
7. KRASZKIEWICZ Janusz Czesław (61)

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Rady Powiatu

Okręg nr 1
1. RAJSKI Paweł Józef (lat 59 zam. Ostrów Wielkopolski)
2. EWIAK Marek Michał (69 Ostrów Wielkopolski)
3. ŚWITAŁA Katarzyna Anna (46 Przygodzice)
4. ORGANISTA Agnieszka (45 Zacharzew)
5. PŁÓKARZ Małgorzata Antonina (63 Ostrów Wielkopolski)
6. ŻELANOWSKI Rafał Maciej (51 Ostrów Wielkopolski)

Okręg nr 2
1. KNOPIŃSKI Andrzej Wojciech (55 Ostrów Wielkopolski)
2. LERACZYK Andrzej Stanisław (67 Ostrów Wielkopolski)
3. NOWAK Mariusz Bogdan (58 Ostrów Wielkopolski)
4. GRZESZCZYK Maria Elżbieta (35 Ostrów Wielkopolski)
5. SZKUDLAREK Ewa Zenona (56 Ostrów Wielkopolski)
6. MIELCZAREK Ewa (58 Ostrów Wielkopolski)

Okręg nr 3
1. NOWICKA Sylwia Katarzyna (43 Ostrów Wielkopolski)
2. KOZAN Józef (73 Ostrów Wielkopolski)
3. KOŁACKA Grażyna Katarzyna (49 Wtórek)
4. DWORNIK Maciej Aleksander (57 Ostrów Wielkopolski)
5. JAKUBEK Sylwia Ewa (68 Ostrów Wielkopolski)
6. GŁÓWKA Tomasz Wojciech (41 Warszty)

Okręg nr 4
1. CIUPKA Michał (41 Nowe Skalmierzyce)
2. PRZEGIENDA Jacek Marian (44 Skalmierzyce)
3. MIKOŁAJCZYK Katarzyna Krystyna (37 Nowe Skalmierzyce0
4. KRAWCZYŃSKA Bogusława Małgorzata (62 Mączniki)
5. BRUCKI Tomasz (37 Skalmierzyce)

Okręg nr 5
1. TOMASZEWSKA Maria (56 Pogrzybów)
2. GRĄDZIELEWSKI Damian Rajmund (41 Lewków)
3. STRZELCZAK Robert (47 Wtórek)
4. TRAWIŃSKI Stanisław Piotr (52 Łąkociny)
5. MARSZAŁ Jolanta Magdalena (37 Ostrów Wielkopolski)
6. KUBIAK Mariusz (29 Ligota)
7. WOJTKOWIAK Anna (52 Gorzyce Wielkie)

Okręg nr 6
1. ZIĄBKA Tomasz Mieczysław (53    Czarnylas)
2. WALKOW Rafał Jerzy (48 Odolanów)
3. BEREK Dariusz Sebastian (35 Odolanów)
4. KAŹMIERCZAK Przemysław Piotr (62 Antonin)
5. SIKORA Anna (49 Uciechów)
6. SIUDZIŃSKA Janina (56 Strzyżew)
7. JACKOWSKI Krzysztof (30 Wierzbno)
8. SACHOWSKA-BARAŃCZAK Honorata Agnieszka (47 Świeca)
9. ZIĘTEK Marta Maria (28 Rososzyca)

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej do sejmiku:

1. WODZIŃSKA Marzena Renata (47 Kalisz)
2. DROZD Krystiana Maria (59 Ostrów Wielkopolski)
3. PICHET Andrzej Marian (45 Przygodzice)
4. MATYSIAK Krzysztof (49 Pleszew)
5. WIEJA Piotr Janusz (42    Ostrzeszów)
6. ZANIEWSKA Marta Barbara (31 Jarocin)
7. GÓRECKA Justyna Beata (46 Kalisz)
8. BALCER Beata Katarzyna (24 Mroczeń)
9. SITARZ Witold Jan (73 Kalisz)

Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA

FB FANPAGE

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Ireny, Kleopatry, Witalisa