Nowoczesna zaprasza na spotkanie z posłem

Wybory

Poseł Adam Szłapka spotka się dzisiaj o godzinie 19:00 z mieszkańcami Ostrowa, w sali Cechu Rzemiosł Różnych przy ul. Wolności.

Poseł Nowoczesnej Adam Szłapka reprezentuje w Sejmie okręg kalisko-leszczyński. W partii pełni funkcję sekretarza generalnego. W trakcie spotkania z mieszkańcami Ostrowa rozmawiać będzie o zbliżających się wyborach, sytuacja opozycji oraz o pomyśle na otwartą, nowoczesną i europejską Polskę.

Szłapka w latach 2006–2010 pełnił funkcję radnego i wiceprzewodniczącego rady miejskiej w Kościanie. W 2010 bez powodzenia ubiegał się o reelekcję w wyborach samorządowych. Był też m.in. dyrektorem Fundacji Projekt: Polska, gdzie zajmował się organizacją projektów „Razem 89” i „Pokolenie Solidarności”. Został też członkiem rady tej organizacji. Od 2011 do 2015, w okresie prezydentury Bronisława Komorowskiego, pracował jako ekspert w Kancelarii Prezydenta RP.

W 2015 objął stanowisko sekretarza generalnego Nowoczesnej Ryszarda Petru. W tym samym roku w wyborach parlamentarnych uzyskał mandat posła VIII kadencji. W Sejmie pracuje w Komisji Spraw Zagranicznych oraz Komisji do Spraw Służb Specjalnych.

Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz