Rady Osiedli wybrane

Wybory

W czwartek, 14 marca, na terenie całego miasta odbyły się wybory do Rad Osiedli. Mieszkańcy wybrali swoich przedstawicieli. Teraz nowe rady muszą się ukonstytuować.

Wyniki wyborów do Rad Osiedli:

RADA OSIEDLA NR 1 "ŚRÓDMIEŚCIE"
1. Wiesław Aleksandrowicz
2. Wiesław Bednarski
3. Andrzej Chmielarz
4. Przemysław Gruszecki
5. Krystyna Jarosik
6. Rafał Kaczmarew
7. Teresa Kruczkowska
8. Jerzy Krzyżański
9. Bolesław Łukasiewicz
10. Zygmunt Malik
11. Jerzy Mikołajczyk
12. Stanisława Nowak
13. Dariusz Perz
14. Patryk Płomiński
15. Rafał Wójcik 

RADA OSIEDLA NR 2 "WENECJA"
1. Marian Herwich
2. Antoni Łukomski
3. Barbara Palczewska
4. Kasper Smektała
5. Milena Kowalska
6. Dariusz Wiktorek
7. Karol Mrowiński
8. Jolanta Kucharska
9. Małgorzata Szkudlarek
10. Bogdan Plewa
11. Edward Cukiernik
12. Jarosław Nowakowski
13. Bernard Szatkowski
14. Michał Jakubek
15. Maria Kowalska

RADA OSIEDLA NR 3 "KRĘPA"
1. Wioletta Brodala
2. Maria Celmer
3. Zdzisław Cierniewski
4. Maciej Kędzierski
5. Marian Kocik
6. Marek Mróz
7. Małogrzata Płókarz
8. Stanisław Ratajczak
9. Kamila Ryfa
10. Zenon Siwak
11. Jacek Sołtysiak
12. Tadeusz Szulc
13. Jerzy Szymański
14. Elżbieta Tecław
15. Maria Zielezińska

RADA OSIEDLA NR 4 "JANA PAWŁA II"
1. Ryszard Baranek
2. Wiesław Domański
3. Maria Frąszczak
4. Janina Gardzińska
5. Daria Jakubek-Szczepaniak
6. Mirosława Jaśkowiak
7. Dawid Korzeniewski
8. Karolina Krawczyk
9. Teresa Kupczyk-Cieślak
10. Teodozja Miechowiak
11. Gabriela Mielczarek
12. Katarzyna Mikulska
13. Romana Piskorska
14. Krzysztof Staniewski
15. Paulina Wawrzyniak

RADA OSIEDLA NR 5 "PRUŚLIN"
1. Irena Bartczak
2. Barbara Cieślak
3. Stanisław Furmanek
4. Antoni Jąkalski
5. Marek Jędrzejewski
6. Zofia Lewandowska
7. Andrzej Lukas
8. Grażyna Mruk
9. Aleksander Posłuszny
10. Iwona Ratajczyk
11. Marzanna Roguszna
12. Zofia Smółka
13. Roman Szukalski
14. Antoni Wiatrak
15. Jan Wojtysiak

RADA OSIEDLA NR 6 "KAMIENICE STARE"
1. Zygmunt Banasiak
2. Iwona Sówka
3. Anna Górska
4. Agnieszka Hurna
5. Marcin Sówka
6. Tomasz Górski
7. Małgorzata Rapacz
8. Elżbieta Kątna
9. Aurelina Nowak
10. Iwona Dudek
11. Tomasz Patalong
12. Marek Netter
13. Agnieszka Pietrasik
14. Marek Maciejewski
15. Joanna Graj

RADA OSIEDLA NR 7 "ZACISZE ZĘBCÓW"
1. Piotr Saranek
2. Monika Stefańska
3. Dawid Barczak
4. Ewa Mielczarek
5. Zbigniew Pilarczyk
6. Elżbieta Grochowska
7. Ryszard Tyrpa
8. Anna Cichocka
9. Ewa Rubach-Wardawy
10. Wanda Wielebska
11. Katarzyna Czechowska
12. Halina Juszczak
13. Paulina Barczak
14. Irena Jankowska
15. Marian Domagała

RADA OSIEDLA NR 8 "ODOLANOWSKIE"
1. Krystyna Czerwińska
2. Henryka Durlak
3. Grzegorz Gibasiewicz
4. Halina Gibasiewicz
5. Genowefa Hausmann
6. Wiesław Jaworski
7. Mateusz Jeżewski
8. Barbara Jurczyk
9. Marian Kupijaj
10. Jarosław Majchrzak
11. Maciej Muszalski
12. Ilona Spaleniak
13. Anna Styczyńska
14. Leszek Szczerbicki
15. Piotr Urban

RADA OSIEDLA NR 9 "NOWE PARCELE"
1. Jan Banaszak
2. Roman Berus
3. Agnieszka Cieślak
4. Kazimiera Czajka
5. Maciej Jadczak
6. Andrzej Jakubek
7. Dariusz Kempiński
8. Małgorzata Konowalska
9. Roman Korzeniewski
10. Tadeusz Malarczyk
11. Roman Malujda
12. Helena Matysiak
13. Radosław Rynowiecki
14. Ewa Szkudlarek
15. Dominika Szymoniak

RADA OSIEDLA NR 10 "PARCELE ZACHARZEWSKIE"
1. Marek Śliwiński
2. Magdalena Decker
3. Irena Zdunek
4. Karina Bąk
5. Magdalena Bąk
6. Renata Jaziewicz
7. Marta Szczepaniak
8. Jan Kwiatkowski
9. Ewelina Walczak
10. Jacek Baura
11. Bożena Niśkiewicz
12. Oleg Miśkiewicz
13. Mirosław Sommer
14. Alojzy Motylewski
15. Kazimierz Babral

RADA OSIEDLA NR 11 "POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH"
1. Maciej Hałas
2. Lech Jaszczyk
3. Dorota Gomółka
4. Andrzej Żurek
5. Igor Pluciński
6. Patrycja Sempołowicz
7. Małgorzata Krzyżanek
8. Jolanta Buszkiewicz
9. Marian Nowak
10. Andrzej Myszkowski
11. Roman Dyląg
12. Andrzej Kupczyk
13. Mirosław Sitek
14. Jarosław Szymoniak
15. Teresa Burkietowicz

Źródło: umostrow.pl

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


REKLAMA

FB FANPAGE

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Środa
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Bony, Horacji, Jerzego