FERIE W MDK

Rozrywka i Kultura

Prezentujemy rozkład zajęć na pierwszy tydzień ferii:


Ferie zimowe w MDK 
I TYDZIEŃ
27stycznia – poniedziałek

10.00-12.15    Tenis stołowy    Mariusz Łęcki    s.21
10.00-11.30    Basen I grupa    Beata Hajdziony    Wodny Raj
11.30-13.00    Basen II grupa    Mariusz Chocaj    Wodny Raj
10.00-12.15    Zajęcia wokalno-ruchowe .Praca z piosenką, gra na instrumentach perkusyjnych, ćwiczenia wokalne, zabawy ruchowe. (wiek od 6 lat wzwyż)    Iwona Smektała-Strzelczyk    s.26
13.15-14.45    "Pograjmy na czarnych i białych klawiszach"    Mariusz Chocaj    s.02
11:30- 13:00    Taniec ludowy z przyśpiewkami (6-9 lat)    Paulina Matuszczak    s.15
13:00-14.30    Taniec ludowy z przyśpiewkami (10-13 lat)    Paulina Matuszczak    s.15
12.00-14.30    Zajęcia plastyczne Szyjemy etui do komórki lub okularów ( projekt, przygotowanie szablonu, aplikacja) Wiek uczestników: 12+, max ilość uczestników: 12    Katarzyna Bielawska    s.31
11.45 – 13.15    Zajęcia Praktyczno-plastyczne "Skrzydlaci przyjaciele" - rysowanie, malowanie, wyklejanie, prace z materiałów recyklingowych.    Beata Hajdziony    s.32
10.00-11.30    Zajęcia wokalne ,,Piosenki o tematyce zimowej"  Wiek uczestników: 8 - 11 lat    Ewa Borowicz-Kasznicka    s.23
11.30-13.00    Zajęcia wokalne – repertuar dowolny Wiek uczestników: 12+     Ewa Borowicz-Kasznicka    s.23
10.00-11.30    GRY I ZABAWY TEATRALNO – PLASTYCZNE Zabawy integracyjne pomagające zapoznać uczestników grupy, praca plastyczna, improwizowana drama, zabawy teatralne. Wiek uczestników: 6-14 lat    Iwona Łęcka    s.22
9.00-12.00    Zajęcia plastyczne Projekty kostiumów karnawałowych (realizacje rysunkowe poprzedzające realizację elementów kostiumowych) Wiek: 7+, Limit miejsc: 15.    Jakub Godziszewski    s.31

28 stycznia – wtorek

10.00-13.45    Tenis stołowy    Mariusz Łęcki    s.21
10.00-11.30    Basen I grupa    Beata Hajdziony    Wodny Raj
11.30-13.00    Basen II grupa    Mariusz Chocaj    Wodny Raj
10.30 – 14.00    Feryjny Towarzyski Turniej Szachowy    Henryk Doba    s.24
10.00-13.00    Zajęcia wokalno-ruchowe .Praca z piosenką, gra na instrumentach perkusyjnych, ćwiczenia wokalne, zabawy ruchowe.  (wiek od 6 lat wzwyż)    Iwona Smektała-Strzelczyk    s.26
10.00-11.30    Zajęcia wokalne. ,,Śpiewamy na wesoło " Wiek uczestników: 8 - 11 lat Ewa Borowicz-Kasznicka    s.23
11.30-13.00    Zajęcia wokalne – repertuar dowolny Wiek uczestników: 12+     Ewa Borowicz-Kasznicka    s.23
12.00-14.30    Taniec ludowy z przyśpiewkami (13-16 lat)    Paulina Matuszczak    s.15
13.15-14.45    "Pograjmy na czarnych i białych klawiszach"    Mariusz Chocaj    s.02
10.00-13.00    Gry planszowe i układanie puzzli    Katarzyna Kupijaj Honorata Maciejewska    s.01
12.00-14.30    Zajęcia plastyczne c. d. szyjemy etui – zszywanie i prace wykończeniowe – zdobienia, zapięcie itp. Wiek uczestników: 12+, max ilość uczestników: 12    Katarzyna Bielawska    s.31
11.45 – 13.15    Zajęcia Praktyczno-plastyczne "Skrzydlaci przyjaciele" - rysowanie, malowanie, wyklejanie, prace z materiałów recyklingowych.    Beata Hajdziony    s.32
10.00-13.00    KUKIEŁKOWY TEATR CIENI- Legendy polskie
1. (zapoznanie z treścią baśni, tworzenie scenariusza i ustalanie ról, wykonywanie kukiełek cieniowych oraz scenografii, improwizacja teatralna dot. poznanej legendy)
2. (zabawy teatralne)
Wiek uczestników: 6-14 lat
Max. 10 uczestników ze wzgl. na ilość miejsca za ekranem cieniowym
Wymagana obecność od początku zajęć ze względu na ich przebieg.    Iwona Łęcka     s.22
11.00-14.00    Zabawa w teatr     Violetta Sikora    Widowiskowa
11.00-13.00    "Pierwsze kroki w świecie gier fabularnych - wejdź do królestwa przygody - zostań epickim bohaterem na miarę Wiedźmina i Aryi Stark." Piotr Szczepaniak    s.01
9.0-12.00    Zajęcia plastyczne Projekty kostiumów karnawałowych (realizacje rysunkowe poprzedzające realizację elementów kostiumowych) Wiek: 7+ , Limit miejsc: 15. Jakub Godziszewski    s.31

29 stycznia – środa

10.00-13.45    Tenis stołowy    Mariusz Łęcki    s.21
10.00-11.30    Basen I grupa    Beata Hajdziony    Wodny Raj
11.30-13.00    Basen II grupa    Mariusz Chocaj    Wodny Raj
10.00-13.00    Zajęcia wokalno-ruchowe .Praca z piosenką, gra na instrumentach perkusyjnych, ćwiczenia wokalne, zabawy ruchowe.  (wiek od 6 lat wzwyż)    Iwona Smektała-Strzelczyk    s.26
10.00-11.30    Zajęcia wokalne ,,W krainie baśni" Wiek uczestników: 8 - 11 lat    Ewa Borowicz-Kasznicka    s.23
11.30-13.00    Zajęcia wokalne – repertuar dowolny Wiek uczestników: 12+     Ewa Borowicz-Kasznicka    s.23
9.00-12.45    Gry planszowe i układanie puzzli    Katarzyna Kupijaj    s.01
11.00-13.00    "Pierwsze kroki w świecie gier fabularnych - wejdź do królestwa przygody - zostań epickim bohaterem na miarę Wiedźmina i Aryi Stark." wiek uczestników: 14+    Piotr Szczepaniak    s.01
9:00- 12:45      Taniec towarzyski Kubańskie rytmy, czyli salsa dla dzieci (od 6 do 12 roku życia )    Agata Kurzawa    s.24
12.00-14.30    Taniec ludowy z przyśpiewkami  wiek uczestników: 13-16 lat    Paulina Matuszczak    s.15
12.00-14.30    Zajęcia plastyczne Brelok – maskotka wykonane z filcu- Projekt, przygotowanie szablonów, aplikacje i hafty Wiek uczestników: 12+, max ilość uczestników: 12    Katarzyna Bielawska    s.31
10.00-13.00    KUKIEŁKOWY TEATR CIENI- Legendy polskie
1. (zapoznanie z treścią baśni, tworzenie scenariusza i ustalanie ról, wykonywanie kukiełek cieniowych oraz scenografii, improwizacja teatralna dot. poznanej legendy)
2. (zabawy teatralne)
Wiek uczestników: 6-14 lat
Max. 10 uczestników ze wzgl. na ilość miejsca za ekranem cieniowym
Wymagana obecność od początku zajęć ze względu na ich przebieg.    Iwona Łęcka     s.22
11.45 – 13.15    Zajęcia Praktyczno-plastyczne "Skrzydlaci przyjaciele" - rysowanie, malowanie, wyklejanie, prace z materiałów recyklingowych.    Beata Hajdziony    s.32
11.00-14.00    Zabawa w teatr    Violetta Sikora    s.16
09-12.00    Zajęcia plastyczne Maska jako element stroju karnawałowego. Maska, jako alter ego.  Wiek: 7+ , Limit miejsc: 15.    Jakub Godziszewski    s.31

30 stycznia – czwartek

10.00-13.45    Tenis stołowy    Mariusz Łęcki    s.21
10.00-11.30    Basen I grupa    Beata Hajdziony    Wodny Raj
11.30-13.00    Basen II grupa    Mariusz Chocaj    Wodny Raj
10.00-13.00    KUKIEŁKOWY TEATR CIENI- Legendy polskie
1. (zapoznanie z treścią baśni, tworzenie scenariusza i ustalanie ról, wykonywanie kukiełek cieniowych oraz scenografii, improwizacja teatralna dot. poznanej legendy)
2. (zabawy teatralne)
Wiek uczestników: 6-14 lat
Max. 10 uczestników ze wzgl. na ilość miejsca za ekranem cieniowym
Wymagana obecność od początku zajęć ze względu na ich przebieg.    Iwona Łęcka     s.22
10.00-13.00    Zajęcia wokalno-ruchowe .Praca z piosenką, gra na instrumentach perkusyjnych, ćwiczenia wokalne, zabawy ruchowe.  (wiek od 6 lat wzwyż)    Iwona Smektała-Strzelczyk    s.26
10.00-11.30    Zajęcia wokalne,, Ekologicznie - muzycznie" Wiek uczestników: 8 - 11 lat    Ewa Borowicz-Kasznicka    s.23
11.30-13.00    Zajęcia wokalne,, Ekologicznie - muzycznie" Wiek uczestników: 12+     Ewa Borowicz-Kasznicka    s.23
12.00-14.30    Taniec narodowy  wiek uczestników: 12- 17 lat    Paulina Matuszczak    s.15
10.00-13.00    Gry planszowe i układanie puzzli    Katarzyna Kupijaj Honorata Maciejewska    s.01
11.00-14.00    Zabawa w teatr    Violetta Sikora    Widowiskowa
11.30-14.00    Zajęcia plastyczne c.d. szycie breloczków z filcu – prace Wykończeniowe, zszywanie i wypychanie. Wiek uczestników: 12+, max ilość uczestników: 12    Katarzyna Bielawska    s.31
13.15-14.45    "Pograjmy na czarnych i białych klawiszach"    Mariusz Chocaj    s.02
11.45 – 13.15    Zajęcia Praktyczno-plastyczne "Skrzydlaci przyjaciele" - rysowanie, malowanie, wyklejanie, prace z materiałów recyklingowych.    Beata Hajdziony    s.32
9.0-11.15    Zajęcia plastyczne Maska, jako element stroju karnawałowego. Maska, jako alter ego.  Wiek: 7+, Limit miejsc: 15.    Jakub Godziszewski    s.31


31 stycznia – piątek

10.00-13.45    Tenis stołowy    Mariusz Łęcki    s.21
10.00-11.30    Basen I grupa    Beata Hajdziony    Wodny Raj
11.30-13.00    Basen II grupa    Mariusz Chocaj    Wodny Raj
10.00 -    Turniej Gier Planszowych    Honorata Maciejewska Katarzyna Kupijaj, Natalia Hebisz, Violletta Sikora, Katarzyna Bielawska, Beata Hajdziony ( 11.30)    s.24
10.00-12.15    Zajęcia wokalno-ruchowe .Praca z piosenką, gra na instrumentach perkusyjnych, ćwiczenia wokalne, zabawy ruchowe.  (wiek od 6 lat wzwyż)    Iwona Smektała-Strzelczyk    s.26
10.00-13.00    KUKIEŁKOWY TEATR CIENI- Legendy polskie
1. (zapoznanie z treścią baśni, tworzenie scenariusza i ustalanie ról, wykonywanie kukiełek cieniowych oraz scenografii, improwizacja teatralna dot. poznanej legendy)
2. (zabawy teatralne)
Wiek uczestników: 6-14 lat
Max. 10 uczestników ze wzgl. na ilość miejsca za ekranem cieniowym
Wymagana obecność od początku zajęć ze względu na ich przebieg.    Iwona Łęcka     s.22
9.00-10.30    Taniec klasyczny (3-6 lat)    Paulina Matuszczak    s.15
10.30-12.00    Taniec klasyczny (7-10 lat)    Paulina Matuszczak    s.15
9.00-11.15    Zajęcia plastyczne Rekwizyty teatralne, rekwizyty kostiumowe - warsztaty praktyczne prowokujące działania w materiałach recyklingowych. Wiek: 7+ , Limit miejsc: 15.    Jakub Godziszewski     s.31
16:00-19:00     Warsztaty salsy kubańskiej „casino ”dla młodzieży cz. 1 (od 13 roku życia)     Agata Kurzawa    s.15

 


Udostępnij:


Czas trwania wydarzenia:

    Start: 2020-01-27 10:00
    Koniec: 2020-01-31 14:30

Miejsce wydarzenia:

    Młodzieżowy Dom Kultury
    Wolności 10, Ostrów Wielkopolski

POLECANE FIRMY

PODOBNE WYDARZENIA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława