AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Podziękowania za okazane wsparcie od dyrekcji DPS-u w Psarach

Gm. Nowe Skalmierzyce

Dom Pomocy Społecznej w Psarach jest tym, który dzięki wielkiemu wysiłkowi personelu i ludzi dobrej woli udało się uchronić przed tragicznym scenariuszem na froncie walki z koronawirusem. Za naszym pośrednictwem dyrekcja placówki składa podziękowania wszystkim, którzy pomogli ratować DPS w Psarach w najtrudniejszych chwilach.

Podziękowanie

 W imieniu Pracowników i Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Psarach, wdzięczna i wzruszona pragnę złożyć wszystkim Darczyńcom oraz ludziom dobrej woli serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc, wsparcie materialne i finansowe oraz za wszystkie dobre słowa, które otrzymaliśmy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii COVID - 19.

Trzeba wielkości ducha i ogromnego serca, by bezinteresownie pomagać innym. Państwa postawa utwierdza nas w przekonaniu, że w trudnych chwilach można zawsze liczyć na solidarną i bezinteresowną pomoc innych osób. Jesteście Państwo dla nas świadectwem otwartości na drugiego człowieka. Dzięki Waszej pomocy możemy cały czas chronić naszych podopiecznych, będących w grupie osób najbardziej zagrożonych. Tylko wspólnym wysiłkiem jesteśmy w stanie stawić czoła wyzwaniom jakie niesie walka z koronawirusem.

Dziękujemy za okazanie dobrego serca, pomoc i szlachetny gest w postaci przekazanych darów. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdy dar serca, który uświadamia nam, że mamy wielu Przyjaciół, na których możemy liczyć.

 

Milena Przybylska

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Psarach

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa