AKTUALNOŚCI
MiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

AKTUALNOŚCI

Siatkówka
Zwycięskie horrory siatkarzy i siatkarek

Ważne wyjazdowe zwycięstwa po tie-breakach odniosły siatkarskie ekipy Baryczy Janków Przygodzki i Salosu SL.

| Siatkówka
Miasto
Igor Tuleya przyjedzie do Ostrowa

Sędzia Igor Tuleya, członek Stowarzyszenia Sędziów Iustitia, znany z głośnych wyroków oraz twardej postawy wobec wprowadzanych przez władzę zmian w systemie sądownictwa przyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego na zaproszenie grupy Ostrowski Spacer Protestacyjny "Łańcuch Światła".

| Miasto
Nauka
Hołd dla Niepodległej w IV LO

W piątek, 9 listopada 2018 r. społeczność IV Liceum Ogólnokształcącego im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim włączyła się w szczególny rodzaj obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

| Nauka
Nauka
TECHNO-GRANTY po raz trzeci!

Od 15 listopada można składać wnioski o dofinansowanie w ramach trzeciej edycji TECHNO – GRANTÓW. Trzecia edycja projektu realizowana będzie w nieco zmienionej formule.

| Nauka
Kącik Prasowy
Ciężarówka Coca-cola znów zawita do Ostrowa?

W pierwszych dniach grudnia br. już po raz 4 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, złożony z oryginalnych amerykańskich ciężarówek, odwiedzi 14 wytypowanych wcześniej miast. Na wzór ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje możliwość wybrania w głosowaniu 15 miasta, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola!

| Kącik Prasowy
Miasto
Ile z 1% zostało w Ostrowie?

Urzędy Skarbowe przekazały stowarzyszeniom środki z 1% podatku za rok 2017, a Ministerstwo Finansów opublikowało listę podatkowych beneficjentów. Ile pieniędzy z tytułu 1% otrzymały stowarzyszenia działające w Ostrowie Wielkopolskim?

| Miasto
Na Sygnale
997 na 112

Od 14 listopada dzwoniąc na numer alarmowy 997 będziemy automatycznie przekierowywani na linię 112, gdzie dyspozytor przyjmie od nas zgłoszenie i przekieruje do odpowiednich służb.

| Na Sygnale
Miasto
Odbiór techniczny mieszkań dla seniorów

Trwa właśnie odbiór techniczny prac w kamienicy przy ul. Wiosny Ludów 29. Powstały tu mieszkania komunalne dedykowane ostrowskim seniorom. Budynek był bardzo zdegradowany i wymagał ogromnego wkładu pracy. - Efekt jest jednak znakomity. Przyszłych lokatorów czternastu nowych mieszkań chcemy znaleźć jeszcze w tym roku – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

| Miasto
Nauka
100 kartek na 100-lecie Niepodległości

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości na wiele sposobów. Jednym z nich był udział w projekcie eTwinning pt.: „100 kartek na 100lecie”.

| Nauka
Miasto
„Bądź świadomym przedsiębiorcą” - przedstawiamy prelegentów

Już w najbliższy piątek w hotelu Villa Royal odbędzie się konferencja „Bądź świadomym przedsiębiorcą” z udziałem ciekawych postaci ze świata sportu i biznesu.

| Miasto

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Czwartek
Listopad 2018
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Amielii, Idalii, Leopolda