AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Elvis w kinie Helios - pierwsze urodziny Kina Kobiet

Rozrywka i kultura

Kino Helios zaprasza na letnią odsłonę Kina Kobiet. W środę, 29 czerwca o godzinie 18.00, na ekranie kina zagości film ,,Elvis”. Historia Elvisa Presleya zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem, która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery.

REKLAMA

W czerwcu świętować będziemy pierwsze urodziny Kina Kobiet. Z tej okazji w holu kina na wszystkich czekać będzie urodzinowy tort. Tradycyjnie dla Pań przygotowano moc atrakcji oraz konkursy. Przed seansem o godz. 17:30 na wszystkie Panie czekać będzie spotkanie z partnerami eventu, którzy przygotują kilka niespodzianek oraz wspaniałe nagrody.

W czerwcu organizatorzy zapraszają w strojach Elvisa! Niech królują cekinowe ozdoby i bokobrody! Rekwizyt obowiązkowy – gitara! 

Kino Kobiet – to impreza, która organizowana jest w kinach Helios od lat i cieszy się ogromną popularnością. Formuła seansów zakłada połączenie oglądania filmu z dodatkowymi atrakcjami w postaci konkursów dla uczestniczek. Spotkania przygotowujemy z dokładnością, uważnie dobierając partnerów i sponsorów. Dbamy też o lekko zwariowaną atmosferę, tak aby był to wieczór pełen relaksu i dobrej zabawy. Kino Kobiet to seanse dla Pań, które lubią doborowe, kobiece towarzystwo i świetnie bawią się w babskim gronie. 

Informacje na temat najbliższego Kina Kobiet dostępne są na:  

https://www.helios.pl/65,Ostrow-Wielkopolski/StronaGlowna/

Zaprasza Zapraszamy Wszystkie Panie na spotkanie z naszymi Partnerami przed seansem o godz. 17:30. Partnerzy przygotują kilka niespodzianek dla Pań oraz przyszykują wspaniałe nagrody.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Sierpień 2022
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Emilii, Julinana, Konstancji
REKLAMA