AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Zadbaj o siebie zimą. Z „Żakiem” rozwiniesz skrzydła

Nauka

Złota, polska jesień odchodzi w zapomnienie. Nie masz planów na zimowe wieczory? Nie chcesz spędzać weekendów patrząc na spadające płatki śniegu?

REKLAMA

W ostrowskim „Żaku” pożytecznie spędzisz czas zdobywając nowe umiejętności w przyjaznej atmosferze. To najwyższy czas na zapoznanie się z naszą ofertą szkoleniową – szkołami policealnymi, liceum dla dorosłych oraz bogatym wachlarzem kursów.

Właśnie wystartowała nowa rekrutacja, która pozwala na rozpoczęcie nauki już od 1  lutego  . Nie trać czasu. Wystarczy przyjść i zapoznać się z aktualną ofertą. Korzystając z pomocy naszych konsultantów z pewnością uda się znaleźć wymarzony kierunek.

Kształcimy w takich zawodach jak: technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, florysta, technik usług kosmetycznych a także w zawodach medycznych – technik masażysta i nowy opiekun medyczny. Zwieńczeniem kierunków policealnych jest egzamin zawodowy organizowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, nadający tytuł technika w każdym z wymienionych zawodów.

Dla tych, którzy pragną zdobyć wykształcenie średnie szkoła proponuje naukę w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych, po ukończeniu którego można przystąpić do egzaminu dojrzałości. Warto się pospieszyć gdyż na kandydatów czekają ostatnie wolne miejsca.

Ostrowska placówka zapewnia naukę w komfortowych warunkach  pod opieką profesjonalnej i życzliwej kadry pedagogicznej. Zajęcia prowadzone są w zaocznej formie, dostosowanej do wymogów słuchaczy, w sposób atrakcyjny, pozwalający szybko i skutecznie przyswoić wiedzę.

Sekretariat szkoły przy ul. Sienkiewicza 1 (wejście od ul. Kolejowej) czeka na nowych słuchaczy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 – 17.00 a w soboty do godziny 16.00.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 62 736 27 12 oraz na stronie www.zak.edu.pl

Szczegóły oferty zimowej znaleźć można TUTAJ

Inf. Żak Ostrów Wielkopolski

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Czwartek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Delfiny, Marii, Wirginiusza
REKLAMA