AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

„Szkoła Pełna Talentów” w Jankowie Przygodzkim!

Gm. Przygodzice

Szkoła Podstawowa w Jankowie Przygodzkim odniosła spory sukces w konkursie „Szkoły Pełne Talentów”.

REKLAMA

Szkoła Podstawowa w Jankowie Przygodzkim wzięła udział w konkursie ,,Szkoły Pełne Talentów”, którego organizatorem była sieć sklepów Lidl. Konkurs polegał na nagraniu filmu z udziałem uczniów prezentujących swoje talenty. Filmik należało umieścić na oficjalnym profilu szkoły oraz oznaczeniem firmy Lidl.

Do konkursu przystąpiły szkoły z całej Polski. W Szkole Podstawowej w Jankowie Przygodzkim nad realizacją projektu czuwała nauczycielka Daria August, która zadbała o każdy szczegół, a nagraniem materiału filmowego zajął się przyjaciel szkoły pan Patryk Raszkowski. Efekt pracy uczniów i ich opiekunów przerósł najśmielsze oczekiwania. Spośród ponad 100 filmów nadesłanych na konkurs, powołana przez organizatora komisja w trakcie obrad niejawnych wybrała trzech laureatów.

W dniu ogłoszenia wyników okazało się, że film nagrany przez uczniów szkoły w Jankowie Przygodzkim zajął II miejsce. Oprócz tytułu laureata szkoła zdobyła nagrody rzeczowe o wartości 25 000 zł:

- 5 laptopów Lenovo

- 2 aparaty fotograficzne Canon z kartami pamięci

- gimbal ręczny FeiyuTech

- dron DJI Mini SE.

Miejsca na podium obok szkoły z Jankowa Przygodzkiego zajęły szkoły: z Legnicy (I miejsce) i z Warszawy (III miejsce). Gratulujemy laureatom i ich opiekunom!

Film uczniów z Jankowa Przygodzkiego można obejrzeć pod adresem: https://fb.watch/gzKGi25xOV/

 

 

 

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

KachnaN
Najlepsza szkoła! Wspaniała p.Dyrektor, wspaniali pedagodzy, którzy zawsze przychodzą do dzieci z sercem na dłoni, wyrozumiali i cierpliwi. Dzieci w szkole czują się jak w domu. Gratulacje dla p.Darii za owocne poprowadzenie akcji.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Czwartek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Delfiny, Marii, Wirginiusza
REKLAMA