AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

3MK Arena Ostrów

Miasto

Sponsor tytularny ostrowskiej Areny oficjalnie przedstawiony podczas konferencji prasowej. Od dziś przez najbliższe trzy lata, kulturalno – sportowo – społeczne serce miasta będzie się nazywać 3MK Arena Ostrów. Obiekt zmienił nazwę po podpisaniu umowy ze sponsorem tytularnym. Została nim znana, nie tylko w Ostrowie Wielkopolskim, ale w całej Europie firma 3MK Protection.

- Jestem dumna i zaszczycona, że tak znana i prestiżowa firma, jest sponsorem tytularnym obiektu. Cieszę się, że 3MK Protection dostrzegła walory Areny Ostrów i postanowiła zainwestować w jej działalność. Serdecznie gratuluję prezesowi Zbigniewowi Trzosce i całemu zespołowi, pozyskania sponsora tytularnego. Panu Marcinowi Gawłowskiemu - prezesowi firmy 3MK Protection dziękuję za zaangażowanie w życie Ostrowa Wielkopolskiego  - zarówno to biznesowe jak i społeczne. Łączy nas innowacja, otwartość, nowoczesność i rozwój. Mam nadzieję, że te cechy pozwolą nam współpracować na najwyższym poziomie i poprowadzą nas do sukcesu. Razem będziemy tworzyć jeszcze lepszy Ostrów Wielkopolski – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Umowa opiewa na 500 tysięcy złotych i podpisana została na trzy lata. Wraz z nią zmienia się całe branding obiektu. Nowy znak graficzny pojawił się nie tylko na budynku, ale także wewnątrz areny. Będzie widoczny na biletach, plakatach, bilbordach, na parkiecie czy banerach. To nie tylko wizualna promocja firmy. Od dziś nazwa spółki pojawiać się będzie we wszystkich komunikatach, postach, informacjach prasowych. Od dziś zapraszam do 3MK Arena Ostrów – mówił podczas konferencji prasowej, Zbigniew Trzoska, prezes spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe.

- Jestem dumny ze swojego zespołu, z tego co wspólnie osiągnęliśmy. Chcemy dać mieszkańcom miasta jak najszerszą ofertę. Jest to miejsce nie tylko imprez, koncertów i wydarzeń sportowych ale także świetne miejsce spędzania wolnego czasu. Bardzo się cieszę, że taka firma jak 3MK wybrała naszą spółkę jako platformę do promowania swojej marki i produktów. Świadczy to o naszej silnej pozycji na rynku. Jesteśmy zauważalni i doceniani. Wierzę, że nasz sponsor tytularny będzie wielką wartością dodaną dla miasta i dla tego obiektu, a firma 3MK zyska reklamę na rynku ogólnopolskim i będzie utrwalać się w świadomości tysięcy osób – mówi Zbigniew Trzoska prezes spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe.

W grudniu ubiegłego roku ostrowska spółka ogłosiła konkurs na sponsora tytularnego. Dziś to To jedna z najlepszych form współczesnej reklamy, w której nazwa sponsora, staje się integralną częścią nazwy obiektu.

- Ostrów pomimo swojej średniej wielkości w wielu aspektach przypomina dużą metropolię. Ja zawsze uważałem Ostrów za miasto niesamowicie aktywne, mając na uwadze oczywiście jego wielkość. Ostatnie działania władz miasta też dają nam znacznie, znacznie więcej pola do tych aktywności i możliwości. I właśnie uważam, że takie też jest 3MK. Otwarte i aktywne. I dzisiaj jesteśmy już na 33 rynkach, sprzedajemy w 33 krajach i nasze ambicje wyrastają stanowczo poza Polskę. Cała nasza koncentracja żeby współpracować z miastem, jest niejako dowodem wdzięczności za to jak niesamowicie z ostrowianami mogliśmy się rozwinąć, właśnie na tym polu otwartości i aktywności. Dlatego tak bardzo zależy mi na wspólnych działaniach, bo Arena to takie zwieńczenie naszych ostatnich starań, po to żeby wraz z ostrowianami robić interesujące akcje, jeszcze wiele przed nami, bo dopiero się rozkręcamy – podkreśla Marcin Gawłowski prezes 3MK Protection.

Arena Ostrów szybko stała się kulturalno – sportowym sercem Ostrowa Wielkopolskiego. Najlepiej świadczą o tym liczby. Od momentu otwarcia, a więc od 10 września 2021 roku, odwiedziło to miejsce ponad 200 tysięcy osób. To ponad 100 dni imprezowych. Każde takie wydarzenie przyciąga tysiące fanów i kibiców z całego regionu. Zorganizowano tu do tej pory 50 meczów i blisko 30 imprez.

Inf. Biuro Prasowe UM

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Piątek
Czerwiec 2024
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Alicji, Alojzego, Rudolfa
REKLAMA