SYGA BHP - Sylwia Waliszewska

SYGA BHP - Sylwia Waliszewska

Towarowa 9a, 63-400 Ostrów Wielkopolski [502 29 54 52, 501 18 39 36] biuro@syga.pl http://www.syga.pl
Udostępnij:  

 
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji odzieży przeznaczonej dla gastronomii. 
 
 
Od kilkunastu lat tworzymy własną markę szyjąc autorskie wzory, poszerzyliśmy ofertę o ubrania ochronne oraz BHP przeznaczone dla różnych branż i zajmujemy się ich dystrybucją zarówno w kraju jak i zagranicą. Naszą odzież znajdą Państwo m.in. na aukcjach internetowych Allegro.
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, naszym atutem jest to, że nie ma dla nas rzeczy nie możliwych do wykonania. Szyjemy odzież na miarę, mamy wyjątkowo szeroką paletę dostępnych kolorów, dodatków, wykonujemy również zamówienia pod wzór klienta. Dodatkowo każdą rzecz możemy ozdobić profesjonalnie wykonanym haftem.

Nasza firma na polskim rynku funkcjonuje już od ponad 11 lat, od kilku lat współpracujemy z odbiorcami za granicą. Jesteśmy producentem prezentowanej odzieży do gastronomii i BHP. Wszystkie nasze produkty są nowe, szyte pod zamówienie. Dzięki temu można dowolnie łączyć kolory tkanin, dobierać dodatki czy sugerować drobne zmiany w fasonie. 
 
 
Dysponujemy pełną rozmiarówką, szyjemy także na nietypowe wymiary. Gwarantujemy wysoką jakość tkanin, profesjonalne wykonanie oraz miłą obsługę i sprawną realizację zamówień. 
 

Oferujemy również Państwu usługę haftu. Haft jest wykonywany komputerowo na profesjonalnych, przemysłowych hafciarkach. Odzież można ozdobić haftem logo swojej firmy, imieniem i nazwiskiem lub dowolną grafiką.
 
 
Sprawnie realizujemy duże zamówienia, ubieramy klasy zawodowe, m.in. gastronomiczne oraz  hotele i restauracje. Szyjemy odzież ochronną  także dla działalności nie związanych z gastronomią, np salony kosmetyczne, fryzjerskie, sprzątaczki, lekarze. 

Przy zamówieniach hurtowych istnieje możliwość negocjacji cen.
 
Pełną ofertę naszej firmy obejrzeć można TUTAJ.

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela