AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

MOTOMIKOŁAJE dla Tosi

Miasto

Stowarzyszenie MOTOEVENTY zaprasza serdecznie wszystkich motocyklistów oraz mieszkańców regionu na wydarzenie „MOTOMIKOŁAJE 2025 Ostrów Wielkopolski dla Tosi”.

To cykliczne wydarzenie dedykowane jest w tym roku Antoninie Szóstak, której organizatorzy pragną pomóc w walce z chorobą – ostrą białaczką limfoblastyczną.

W najbliższą sobotę 6.12.2025, od godz. 10:00, na parkingu 3mk Areny Ostów będzie można spotkać motocyklistów przebranych za Mikołajów oraz wszelkiego rodzaju pojazdy przystrojone w świąteczne ozdoby (zarówno motocykle jak i samochody). Na miejscu planowany jest ciepły i słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników, rozdawanie i sprzedaż gadżetów klubowych, ozdób świątecznych, konkursy, zdjęcia z Motomikołajami.

O godz. 12:00 nastąpi przejazd na drugą część wydarzenia do Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach. Na miejscu będzie czekał ciepły posiłek, akcja poboru krwi, występy i licytacje na rzecz Antoniny Szóstak. Wśród nagród od sponsorów m.in. Vouchery m.in. na Park Trampolin, Aquapark, Siłownie, Salony fryzjerskie, kosmetyczne, Salony tautażu i piercingu, zestawy profesjonalnych narzędzi, stroiki świąteczne, meble oraz wiele innych.

Dołączmy razem do akcji „MOTOMIKOŁAJE 2025 Ostrów Wielkopolski dla Tosi” – to wyjątkowa okazja, by okazać serce, wesprzeć walkę z chorobą i wspólnie stworzyć świąteczną atmosferę pełną dobra!

 

Linki do wydarzenia i poprzednich edycji:

Inf. Adrianna Kaźmierczak
Stowarzyszenie MOTOEVENTY

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

3
Wtorek
Marzec 2026
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
232425262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Kingi, Maryna, Tycjana