AKTUALNOŚCISportPiłka nożnaŻużelKoszykówkaPiłka ręcznaLekkoatletykaTenis stołowySiatkówkaPozostałe sporty

TŻ Ostrovia ma swój hymn

Żużel

Wspólny pomysł Radosława Strzelczyka, prezesa TŻ Ostrovia i kompozytora Jakuba Tomalaka. Tekst Jacka Jędrzejaka z zespołu Big Cyc i Czarno Czarni. Tak zrodził się utwór #OSTROpoSWOJE, który ma właśnie swoją premierę. Od kilku miesięcy trwały prace nad utworem, który na lata ma się stać hymnem ostrowskiego żużla.
#OSTROpoSWOJE - to motyw przewodni i hasło marketingowe, które zagrzewa do boju żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia. - Dlatego też chcieliśmy, aby słowa piosenki nawiązywały do tego hasła, a jednocześnie były uniwersalne i ponadczasowe – mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia, który zainicjował akcję z powstaniem hymnu dla ostrowskiego klubu.

 

Ogromną rolę przy tworzeniu odegrał Jakub Tomalak, na co dzień wielki kibic speedwaya. - Dziękuję Kubie oraz wszystkim innym osobom, które były zaangażowane w to przedsięwzięcie. Każdy wykonał kawał świetnej roboty. Mam nadzieję, że efekt końcowy przypadnie do gustu naszym kibicom – dodaje Radosław Strzelczyk. Jakub Tomalak odpowiadał za muzykę oraz produkcję muzyczną.


Słowa utworu #OSTROpoSWOJE napisał Jacek Jędrzejak. Popularny Dżej Dżej z zespołu Big Cyc i Czarno Czarni to również wielki fan speedwaya. - Jestem ostrowianinem i myślę, że powinniśmy wspierać takie inicjatywy. Wiadomo, że takie teksty związane z hymnami klubowymi czy dyscypliną sportową, mogą napisać ludzie, którzy są kibicami i interesują się tym sportem. Wtedy to jest prawdziwe i nie jest zafałszowane – mówi Jacek Jędrzejak.

 

Mix, mastering, instrumenty klawiszowe to efekt pracy Marka Raczyckiego. #OSTROpoSWOJE zaśpiewał Tomasz Trzeszczyński. Na gitarze zagrał Michał Szczęsny, na basie Dominik Tuchołka, a na perkusji Dawid Wirmański. Partie wokalne nagrano w Abba Pater Studio Kalisz, natomiast instrumentalne w NOW MUSIC Studio Poznań. 

 

Założeniem było powstanie utworu, który będzie uniwersalny i trafi do rozgłośni radiowych i do internetu. Utożsamiać się z nim mają nie tylko ostrowscy kibice żużla. - Mam nadzieję, że piosenka jest na tyle fajna, że wpadnie w ucho nie tylko fanom speedwaya z Ostrowa – wierzy Radosław Strzelczyk. - To miał być tekst, który będzie aktualny teraz, ale również za 10 czy 15 lat – podkreśla Jacek Jędrzejak.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

1
Czwartek
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Heloizy, Igora, Remigiusza
REKLAMA