Biuro Serwis Wszystko dla Biura

Biuro Serwis Wszystko dla Biura

Warszawskiego 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski [62 592 04 47, , ] biuro@biuro-ostrow.com.pl http://biuro-ostrow.com.pl/
Udostępnij:  

Zakupy na miejscu 
lub z dostawą do Twojego biura

 

Dbamy o to, byś mógł zaopatrywać swoją firmę tak, jak chcesz. 
W naszym pawilonie handlowym możesz zrobić zakupy samoobsługowo. Jeśli natomiast wolisz otrzymać zakupione produkty 
bezpośrednio w swojej firmie skontaktuj się z naszym handlowcem
lub załóż konto w e-sklepie
 


 

Wygoda i nowoczesność 
na pierwszym miejsc

 

Własna flota pojazdów Biuro Serwis pozwala nam dostarczać produkty do Klientów w promieniu nawet 150 km od Ostrowa Wielkopolskiego – bez dodatkowych kosztów. Dzięki skorzystaniu ze sklepu internetowego lub z pomocy naszych konsultantów (telefonicznie lub mailoweo) złożenie zamówienia staje się jeszcze szybsze!

Tysiące produktów w jednym miejscu

Oferta Biuro Serwis obejmuje wszystko, czego firmy potrzebują w codziennej działalności – od artykułów papierniczych, materiałów eksploatacyjnych i urządzeń, po środki czystości i podstawowe artykuły spożywcze.

 

Ceny i marki których szukasz

Współpraca z wieloma dostawcami sprawia, że w Biuro Serwis znajdziesz zarówno ekskluzywne produkty najsłynniejszych marek, jak i ich atrakcyjne cenowo odpowiedniki. Aby zakupy u nas jeszcze bardziej opłacały się Klientom, nieustannie przygotowujemy nowe promocje i rabaty.

 

Wieloletnie doświadczenie 
jednego z liderów rynku

Biuro Serwis to jeden z największych dostawców artykułów biurowych w regonie. Zespół naszych pracowników to osoby o wieloletnim doświadczeniu w handlu i zaopatrzeniu, które kompetentnie doradzą przy zakupach.

 

Wiemy, czego potrzebują przedsiębiorcy

Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb Klientów, z powodzeniem współpracujemy zarówno z dużymi i średnimi przedsiębiorstwami, jak i małymi firmami oraz Klientami indywidualnymi. Dzięki sprzedaży stacjonarnej, platformie zakupowej i długim terminom płatności jesteśmy wyłącznym dostawcą art. biurowych dla coraz większej liczby przedsiębiorców. 

 

Stawiamy na 
stałą współpracę

Dla firm, które składają zamówienia w Biuro Serwis, już od pierwszych transakcji stajemy się głównym, a często wyłącznym dostawcą wyposażenia biurowego. Przedsiębiorcy wiedzą, że mogą nam zaufać, a my dbamy, by warunki naszej współpracy zawsze spełniały ich oczekiwania. 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 18:00
Wtorek 08:00 18:00
Środa 08:00 18:00
Czwartek 08:00 18:00
Piątek 08:00 18:00
Sobota
Niedziela