Powalczyli z liderem

Piłkarze Piasta Czekanów w meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej przegrali na wyjeździe z liderem V ligi Wartą Śrem 2:3.

Mecz w Śremie rozpoczął się fatalnie dla Piasta. Już w 2 minucie gospodarze objęli prowadzenie znacząco podnosząc poprzeczkę czekanowianom. Piast pokazał jednak pazur i w 11 minucie Sebastian Smolarek zdobył wyrównującą bramkę. Remis nie utrzymal się długo, gdyż w 19 minucie gospodarze ponownie objęli prowadzenie kończąc pierwszą połowę wynikiem 2:1.

Druga połowa rozpoczęła się równie źle dla Piasta jak pierwsza i po czterech minutach gospodarze prowadzili 3:1. Również tym razem Piast potrafił szybko się zrewanżować i w 53 minucie Smolarek po raz drugi pokonał bramkarza Warty.

Mimo prób z obu stron wynik 3:2 utrzymał się do końca meczu.

Warta Śrem - Piast Czekanów 3:2 (2:1)