W niedzielę 20 sierpnia odbywają się Dożynki Gminy Ostrów Wielkopolski w Gorzycach Wielkich. Mieszkańcy nie zapomnieli o tradycji i przygotowali liczne dekoracje ze słomy, nad którymi pracowali w minionych dniach.
Galeria zdjęć
Figury, budowle, konstrukcje i zwierzęta ze słomy, to tradycyjny widok zapowiadający zbliżające się Dożynki. Mieszkańcy Gorzyc Wielkich ponownie przygotowując kolorowe i różnorodne dekoracje, wykazali sie ogromną kreatywnością i poczuciem humoru.



Komentarze
Zostaw komentarz