AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Festiwal Abba Pater w Nowych Skalmierzycach /foto/

Gm. Nowe Skalmierzyce

Mieczysław Szcześniak, Marzega Ugorna, Michał Król oraz chór festiwalowy, wystąpili na scenie festiwalu Abba Pater, który odbył się w minioną niedzielę w Nowych Skalmierzycach. Koncert zgromadził setki uczestników, a plac przy parafii pw. Bożego Ciała wypełnił się po brzegi.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Festiwal rozpoczął się Eucharystią o godzinie 18, po której nastąpił wielki koncert uwielbienia. Podobnie jak w minionych edycjach na scenie festiwalu nie zabrakło muzyków z całej Polski. Wystąpili m.in. Mieczysław Szcześniak – trzykrotny laureat Fryderyków, który na swoim koncie ma nagrania z takimi wokalistkami jak Edyta Górniak czy Natalia Kukulska; Marzena Ugorna – półfinalistka “The Voice of Poland”, okrzyknięta wielką damą polskiego bluesa; Michał Król – 26-letni kompozytor, producent, wokalista i gitarzysta, którego single goszczą wysoko na chrześcijańskich listach przebojów, Kamil Pyrek – 14-letni wirtuoz gitary basowej, Beata Polak – perkusistka ze znanego, chrześcijańskiego zespołu 2Tm2,3 oraz obdarzona niezwykłym głosem Marta Ławska z zespołu TGD. Imprezę prowadzili zawodowi aktorzy, Mariola i Maciej Orłowscy. Obok wybitnych wokalistów, na scenie wystąpiła również sekcja instrumentalna oraz chór festiwalowy.

- Jest to ogromne wydarzenie, owoc wielu miesięcy ciężkiej pracy. Wszystko to, aby zapewnić widowni ucztę zarówno dla duszy jak i ucha, oraz rozrywkę na najwyższym poziomie. Jednak przede wszystkim, chcemy dać ludziom szansę aby zrozumieli jak niezawodna oraz czuła jest miłość Boga Ojca - podkreślają organizatorzy.

źródło: www.abbapater.pl

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Środa
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Bony, Horacji, Jerzego