Camro-Bat

Camro-Bat

Odolanowska 81, 63-400 Ostrów Wielkopolski 607 225 199 camro@onet.pl www.camro-bat.pl
Udostępnij:  

 

Firma CAMRO-BAT oferuje Państwu szeroki wybór akumulatorów wielu marek i do wielu rodzajów pojazdów. Cechuje nas fachowa obsługa, krótki czas realizacji zamówień i wykwalifikowana kadra doświadczonych pracowników, którzy chętnie służą Państwu radą w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Przed podjęciem decyzji o kupnie nowego akumulatora sprawdzamy stary akumulator celem uniknięcia niepotrzebnych kosztów związanych z wymianą. W ten sposób poznajemy takie parametry akumulatora jak jego moc, wiek i przybliżona żywotność.

Przy wyborze nowego akumulatora do Państwa pojazdu brane pod uwagę są takie właściwości jak pojemność, prąd rozruchowy, rozmiary czy rodzaj biegunów. Wszystko to, aby jak najlepiej dopasować akumulator do posiadanego pojazdu i stylu, w jakim jest użytkowany przez swoich właścicieli.

Naturalnym jest, że usługa demontażu starego akumulatora i montażu nowego jak i krótka instrukcja dotycząca poprawnego użytkowania nowej baterii, jest wliczona w cenę zakupu.

Oferujemy również wymianę akumulatora na podtrzymaniu napięcia, co pozwala uniknąć utraty danych z komputera pokładowego pojazdu a także zachować ustawienia radia i innych urządzeń elektronicznych zamontowanych na pokładzie.

Wszystkie reklamacje staramy się rozpatrywać natychmiastowo, jeśli jednak jest to niemożliwe zapewniamy Państwu akumulator zastępczy tak, aby nie dopuścić do unieruchomienia pojazdu. Czas rozpatrywania nawet bardziej skomplikowanych przypadków staramy się skracać do mniej niż 7 dni.

Po zamontowaniu baterii dokonujemy kompleksowych pomiarów, aby wyeliminować nieprawidłowości, które mogłyby przyczynić się do skrócenia żywotności akumulatora: sprawdzamy: pobór prądu, alternator, pobór prądu rozrusznika.

Posiadamy akumulatory w konkurencyjnych cenach i dbamy o to, aby czas między wyprodukowaniem akumulatora a jego sprzedażą był jak najkrótszy, co również znacząco przyczynia się do wydłużenia żywotności oferowanych produktów.

Zakupione u nas akumulatory są naładowane do odpowiedniego napięcia przed montażem są poddawane testom obciążenia tak, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo konieczności późniejszych reklamacji.

Przez okres trwania dwuletniej gwarancji oferujemy Państwu bezpłatne badania układu elektrycznego w pojeździe oraz zakupionego u nas akumulatora.

Nasza firma zajmuje się także naprawa i regeneracją używanych akumulatorów. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa takie usługi jak naprawa uszkodzonych obudów, odsiarczanie akumulatorów czy nadlewanie biegunów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy fachową pomocą.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Oferujemy akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, łodzi, camperów, przyczep kempingowych, wózków inwalidzkich różnych marek.

Samochody osobowe

CENTRA FUTURA, CENTRA PLUS, VARTA BLUE, VARTA SILVER.

 

Campery

Akumulatory do camperów - zastosowanie w camperach.

 

Prostowniki

Prostowniki do ładowania akumulatorów

 

Samochody ciężarowe

CENTRA PROFESSIONAL, VARTA PROMOTIVE.

 

Łodzie

Akumulatory do łodzi - zastosowanie w łodziach.

 

Baterie żelowe

 

Motocykle, motorowery

Akumulatory do motocykli i motorowerów: EXIDE, LANDPORT

 

Wózki inwalidzkie

Akumulatory do wózków inwalidzkich - zastosowanie w wózkach inwalidzkich.

 

Naprawy

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 17:00
Wtorek 9:00 17:00
Środa 9:00 17:00
Czwartek 9:00 17:00
Piątek 9:00 17:00
Sobota 9:00 13:00
Niedziela