Akademia Piłkarska Reissa

Akademia Piłkarska Reissa

ul. Kantaka 6, 63-400 Ostrów Wielkopolski [663 114 448, 502 741 749] zapisy@akademiareissa.pl www.akademiareissa.pl
Udostępnij:  

Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości, charakteryzujących dobrego sportowca – szacunku do rywala i gry fair play.

Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik naszego klubu miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry. Naszym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia, a także piłki nożnej. Prawdziwe zadowolenie z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy także na integrację i zespołowość.

Chcemy funkcjonować w świadomości społeczeństwa poprzez współpracę z zagranicznymi klubami piłkarskimi, co przekłada się na wprowadzanie spójnej, opartej na zachodnich wzorcach metodologii szkolenia, organizowanie własnego systemu rozgrywek ligowych, a także turniejów i imprez sportowych. Nasze wartości wpisane są w koncepcję, w ramach której myśl szkoleniową rozwijamy we wszystkich kategoriach wiekowych – już w najmłodszych grupach, nie zapominając także o dalszych szczeblach kształcenia. W myśl przyświecającej nam idei, pragniemy dać szansę na rozwój i spełnienie piłkarskich marzeń wszystkim dzieciom, zarówno tym z dużych, jak i mniejszych miast.

 

 

Naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalne przygotowanie, tak by mogli oni odnosić sukcesy na piłkarskich stadionach, a w przyszłości stanowić o sile polskiego futbolu. Naszym zdaniem, na tym etapie rozwoju należy uczyć przez zabawę, indywidualnie podchodzić do każdego zawodnika, a stresogenną rywalizację odłożyć na przyszłe lata.

Akademia Piłkarska Reissa organizuje nabór ciągły dla chłopców i dziewczynek w różnych kategoriach wiekowych (już od 4. roku życia):

  • 4-6 lat: SKRZAT,
  • 7-9 lat: ŻAK,
  • 10-11 lat: ORLIK,
  • 12-13 lat: MŁODZIK,
  • 14-15 lat: TRAMPKARZ,
  • 16-17 lat: JUNIOR MŁODSZY.

W naszym klubie nie jest prowadzona selekcja. Ponadto, do drużyny w jednej z około 90 lokalizacji, można dołączyć w dowolnym momencie sezonu.

 
 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 18:00
Wtorek 08:00 18:00
Środa 08:00 18:00
Czwartek 08:00 18:00
Piątek 08:00 18:00
Sobota
Niedziela